Evropa > Černá Hora > Budva > Hotel Aleksandar

Informace o Hotel Aleksandar

Vítáme Vás na stránce Hotel Aleksandar na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Aleksandar, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Aleksandar, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Aleksandar.

  • Hotel Aleksandar

Hotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Aleksandar Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Aleksandar
Ulice:  Jadranski put bb
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Aleksandar se nachází v blízkosti písečné pláže ve městě Budva. Nabízí venkovní bazén s mořskou vodou, hřiště pro děti a tenisový kurt. Apartmány a pokoje mají klimatizaci, kabelovou TV a kuchyňský kout se základním vybavením. Na místě si můžete zacvičit v posilovně nebo relaxovat v sauně či vířivce. Hotel Aleksandar stojí vedle rezortu Slovenska Plaža a provozuje aperitiv bar, restauraci a cukrárnu.

 
 
facebook g+ twitter