Evropa > Černá Hora > Budva > Hotel Slovenska Plaža

Informace o Hotel Slovenska Plaža

Vítáme Vás na stránce Hotel Slovenska Plaža na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Slovenska Plaža, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Slovenska Plaža, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Slovenska Plaža.

  • Hotel Slovenska Plaža

Hotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Slovenska Plaža
Ulice:  Trg Slobode 1
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Slovenska Plaza nabízí venkovní bazény a tenisové kurty. Jedná se o turistickou vesničku ve středomořském stylu, která se nachází ve městě Budva přímo na pobřeží Jaderského moře. Na pláž se dostanete procházkou přes park (50 metrů). Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou klimatizované a najdete v nich kabelovou TV, lednici, stůl a vlastní koupelnu s fénem. Apartmá mají navíc oddělený obývací pokoj a některá také balkon. Wi-Fi připojení na pokojích je účtováno zvlášť. Hotel Slovenska Plaza zahrnuje několik restaurací a barů, mimo jiné Aperitif Bar, kde se podává každé ráno káva s pečivem. V restauraci Pjaca mohou hosté ochutnat pokrmy z ryb a mořských plodů. V tomto turistickém rezortu se v létě koná řada festivalů a akcí. K dispozici je aerobik, škola břišních tanců, velké dětské hřiště i hodiny salsy, zumby, jógy a pilates. Od hotelu dojdete za 10 minut pěšky do historického centra Budvy. K pláži Mogren dojedete autem za 20 minut.

 
 
facebook g+ twitter