Evropa > Černá Hora > Budva > Hotel Kangaroo

Informace o Hotel Kangaroo

Vítáme Vás na stránce Hotel Kangaroo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kangaroo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kangaroo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kangaroo.

  • Hotel Kangaroo

Hotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Kangaroo Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kangaroo
Ulice:  Jadranski Put BB
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
621 Kč
24 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Kangaroo, který stojí v malebné lokalitě pouze 200 metrů od pláže a kousek pěšky od starého města Budvy, nabízí prostorné a dobře vybavené pokoje vhodné pro všechny typy klientů. Odpočiňte si v půvabném a klidném prostředí hotelu, kde si můžete také pochutnat na širokém výběru lahodných místních specialit i na vynikajících černohorských vínech. Užijte si posezení na terasách pod širým nebem a vyberte si z jídelníčku ve 12 jazycích, mezi nimiž nechybí ruština, němčina, švédština, maďarština a další. Pokud chcete uspořádat obchodní obědy, narozeninové oslavy, svatby nebo jakoukoli jinou akci, je vám hotel Kangaroo k dispozici.

 
 
facebook g+ twitter