Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Park Plaza Berlin Kudamm

Informace o Park Plaza Berlin Kudamm

Vítáme Vás na stránce Park Plaza Berlin Kudamm na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Park Plaza Berlin Kudamm, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Park Plaza Berlin Kudamm, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Park Plaza Berlin Kudamm.

  • Park Plaza Berlin Kudamm

Park Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Berlin Kudamm Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Park Plaza Berlin Kudamm
Ulice:  Joachimstaler Str. 29
Město:  10719 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1444 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento designový hotel se nachází 300 metrů od nákupního bulváru Kurfürstendamm s mnoha butiky a galeriemi výtvarného umění. Nabízí bezplatné Wi-Fi, moderní interiéry a pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou. Světlé klimatizované pokoje v hotelu Park Plaza Berlin Kudamm zdobí originální díla umělce Wolfa Vostella. Hosté se mohou zúčastnit bezplatné komentované prohlídky a dozvědět se tak více o jeho díle. Každé ráno se v zahradním salonku hotelu Park Plaza Berlin Kudamm podává snídaně formou bufetu. Hosté mohou ochutnat celou řadu exotických koktejlů ve stylové Vostell’s Lounge nebo na terase. Budova stojí v blízkosti mnoha restaurací a barů. K berlínské ZOO a obchodnímu domu KaDeWe dojdete od hotelu za 10 minut a stanice metra Kurfürstendamm je od něj 500 metrů daleko.


Důležité informace

Hotel si ověří platnost vaší kreditní karty. Pokud bude karta neplatná, je třeba do 24 hodin poskytnout jinou, platnou kartu. Pokud tak neučiníte, bude vaše rezervace zrušena. Při příjezdu se platí záloha ve výši 20 EUR na den na pokrytí nečekaných výdajů. Upozorňujeme, že při příjezdu je nutné předložit stejnou kreditní kartu, která byla použita při rezervaci. Hotel nepřijímá kreditní karty třetích stran. Ubytování si vyhrazuje právo na zrušení falešných, podvodných nebo spekulativních rezervací. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter