Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > DORMERO Hotel Berlin Ku'damm

Informace o DORMERO Hotel Berlin Ku'damm

Vítáme Vás na stránce DORMERO Hotel Berlin Ku'damm na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu DORMERO Hotel Berlin Ku'damm, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt DORMERO Hotel Berlin Ku'damm, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro DORMERO Hotel Berlin Ku'damm.

  • DORMERO Hotel Berlin Ku'damm

DORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyDORMERO Hotel Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  DORMERO Hotel Berlin Ku'damm
Ulice:  Eislebener Str. 14
Město:  10789 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1973 Kč
77 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází v blízkosti slavné nákupní oblasti Kurfürstendamm a pamětního kostela císaře Viléma. Nabízí vynikající dopravní spojení, neokázalý luxus a eleganci. Hosté mohou využívat hotelovou saunu a fitness centrum. DORMERO Hotel Berlin Ku'damm poskytuje pokoje a apartmá provedené v nadčasovém stylu s individuálně řešeným interiérem. Všechny pokoje a apartmá mají kvalitní ložní prádlo, bezplatné Wi-Fi, TV s programy Sky zdarma, bezplatný minibar, toaletní potřeby, TV se zahraničními programy a nastavitelné osvětlení. Zdarma je k dispozici nonstop pokojová služba a půjčovna filmů. DORMERO Hotel Berlin Ku'damm podává ráno lahodnou snídani. Ve večerních hodinách si můžete zajít na kvalitní jídla středomořské kuchyně s asijskými a regionálními vlivy podávaná v restauraci Die Quadriga. K tomu si můžete objednat víno z oceňovaného německého vinného lístku. Relaxovat můžete v loungi s výhledem do idylické zahrady ve dvoře. Za teplejšího počasí se otevírají panoramatické dveře, kterými dovnitř proudí příjemný venkovní vzduch.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen37 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter