Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Riverside City Hotel

Informace o Riverside City Hotel

Vítáme Vás na stránce Riverside City Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Riverside City Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Riverside City Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Riverside City Hotel.

  • Riverside City Hotel

Riverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyRiverside City Hotel Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Riverside City Hotel
Ulice:  Friedrichstraße 106
Město:  10117 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1532 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento butikový hotel se nachází na slavné nákupní ulici Friedrichstrasse v Berlíně a nabízí výhled na řeky Sprévu, elegantní pokoje a výborné dopravní spojení. Ve všech prostorách lze využívat Wi-Fi zdarma. Riverside City Hotel poskytuje klasicky zařízené pokoje. Všechny mají velkou TV s plochou obrazovkou, psací stůl a prostornou koupelnu s fénem. Budova hotelu byla postavena jako jedna z posledních v bývalém východním Německu a může se pochlubit prestižní architekturou Plattenbau. Ve stejné budově jako Riverside City Hotel sídlí také známá restaurace Grill Royal s letní terasou. Z nádraží Friedrichstrasse, vzdáleného 300 metrů, jezdí vlaky, tramvaje a autobusy. Náměstí Alexanderplatz a Braniborská brána jsou vzdálené 5 minut chůze. V hotelu Riverside City si můžete půjčit jízdní kola a přidat se k některé z cyklistických výprav, které začínají přímo před hotelem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že recepce je otevřena od pondělí do pátku, vždy od 7:00 do 23:00. V sobotu a neděli je otevřena od 08:00 do 23:00.

Zajímavosti v okolí

Berlín2 kmBerlín zajímavosti
Berlín2 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde31 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
 
 
facebook g+ twitter