Evropa > Německo > Bavorsko > Norimberk okres > Norimberk > Noris Hotel Nürnberg

Informace o Noris Hotel Nürnberg

Vítáme Vás na stránce Noris Hotel Nürnberg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Noris Hotel Nürnberg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Noris Hotel Nürnberg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Noris Hotel Nürnberg.

  • Noris Hotel Nürnberg

Noris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - HotelyNoris Hotel Nürnberg Norimberk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Noris Hotel Nürnberg
Ulice:  Bucher Str. 125
Město:  90419 Nürnberg
Okres:  Norimberk okres
Kraj:  Bavorsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1497 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází méně než 5 minut od historického centra Norimberku a nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi. Na norimberské letiště je to 4 km a ke kongresovému centru Messe Nürnberg 9 km. Noris Hotel Nürnberg nabízí vkusně zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Za letních měsíců lze u jídla a pití příjemně posedět také na nově zrekonstruované terase s lounge. Noris Hotel Nürnberg má také elegantní bar, který nabízí TV s programy Sky a široký sortiment nápojů, od exotických koktejlů po osvěžující točená piva. Od pondělí do soboty se v baru podává občerstvení. Noris Hotel Nürnberg má také velkou konferenční a společenskou místnost.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotelová podzemní garáž je obsluhována výtahy, které jsou vhodné pouze pro vozy s maximální výškou 150 cm.

Zajímavosti v okolí

Norimberk2 kmNorimberk Zoo
Fürth6 kmFürth ubytování
Röthenbach an der Pegnitz13 kmRöthenbach an der Pegnitz ubytování
Hessdorf22 kmHessdorf Hotel Aurora
Allersberg27 kmAllersberg ubytování
Hilpoltstein33 kmHilpoltstein Rothsee
Gössweinstein39 kmGössweinstein minigolf
Hirschaid40 kmHirschaid bazén Frankenlagune
Stegaurach47 kmStegaurach pivovar
Bad Windsheim48 kmBad Windsheim termální koupele
zobrazit vše
Bamberk50 kmBamberg pivo
Litzendorf50 kmLitzendorf Bamberg
 
 
facebook g+ twitter