> > > Muri Beach Club Hotel

Informace o Muri Beach Club Hotel

Vítáme Vás na stránce Muri Beach Club Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Muri Beach Club Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Muri Beach Club Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Muri Beach Club Hotel.

  • Muri Beach Club Hotel

Muri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - HotelyMuri Beach Club Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Muri Beach Club Hotel
Ulice:  Muri Beach, Ngatangiia
Město:  3050 Rarotonga
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7329 Kč
$492
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgrotrnlarzhja

Rychlý popis

Muri Beach Club Hotel má ideální polohu u pláže v laguně Muri. Z pokojů je úžasný výhled na lagunu a ostrovy blízko pobřeží. Pokoje jsou klimatizované, nabízí satelitní TV a vlastní balkon. Všech 30 pokojů najdete jen několik metrů od pláže. Restaurace vysoké kvality je otevřená v době snídaně, oběda a večeře. Exkluzivní Lagoon Lounge servíruje nápoje s výhledem na lagunu. K dispozici je velký centrální bazén, denní wellness, turistické informace, služba půjčení aut a recepce otevřená 24 hodin denně. Zdejší laguna je bezpečná a ideální pro koupání a šnorchlování. K dalším aktivitám na místě patří windsurfing, jízda na kajaku, kanoistika, kitesurfing a plachtění. Hotel nabízí také výlety lodí s proskleným dnem na okolní ostrovy.


Důležité informace

K dispozici je doprava na letiště a zpět. Pokud máte o službu zájem, informujte prosím Muri Beach Club Hotel předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter