Asie > Katar > Doha > Mövenpick Hotel West Bay Doha

Informace o Mövenpick Hotel West Bay Doha

Vítáme Vás na stránce Mövenpick Hotel West Bay Doha na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mövenpick Hotel West Bay Doha, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mövenpick Hotel West Bay Doha, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mövenpick Hotel West Bay Doha.

  • Mövenpick Hotel West Bay Doha

Mövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel West Bay Doha Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mövenpick Hotel West Bay Doha
Ulice:  West Bay Area
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2404 Kč
473 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový luxusní hotel se nachází na ideálním místě na ulici Corniche v prestižní čtvrti West Bay. Nabízí prostorné pokoje, originální restaurace a luxusní wellness centrum. Moderní pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou. Mezinárodní letiště Hamad je odsud vzdálené 20 minut jízdy. Mövenpick Hotel West Bay Doha má prostorné pokoje s posezením a kuchyňským koutem s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je koupelna s moderními toaletními potřebami. Mövenpick Hotel West Bay Doha je součástí programu udržitelnosti Green Globe pro ochranu životního prostředí a přírodních zdrojů energie. Moderní wellness centrum Bay View 26 poskytuje výhled na město a na Arabský záliv. K dispozici je vířivka a masážní terapie. Příjemně relaxovat se dá také v krytém bazénu a sauně. Mövenpick Hotel West Bay Doha zahrnuje i místnost s hrami pro děti. ForKnife podává snídani, oběd a večeři a také páteční rodinný brunch. Lime Tree Lobby Lounge nabízí občerstvení a nápoje, stejně jako speciální doutníkové menu. Mövenpick Hotel West Bay Doha poskytuje parkování na místě zdarma.

 
 
facebook g+ twitter