Asie > Katar > Doha > Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel

Informace o Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel

Vítáme Vás na stránce Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel.

  • Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel

Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel
Ulice:  Al Corniche Street
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3459 Kč
680 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní 5hvězdičkový hotel sídlí ve výškové budově v centru Dauhá. Nabízí panoramatický výhled na Arabský záliv, přímý přístup na soukromou pláž, 9 restaurací a bazén s nestavitelnou teplotou vody. Sheraton Grand Doha Resort poskytuje ubytování v pokojích a apartmá v teplých tónech s balkonem, odkud se otevírá výhled do zahrad nebo na moře. K jejich vybavení patří satelitní TV s plochou obrazovkou a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Sheraton Grand Doha Resort má 9 restaurací, ve kterých se podávají pokrmy Středního východu a italské a asijské speciality. Připravují se také tematické bufety a lze stolovat i u pláže. K dispozici je též střešní restaurace s nabídkou arabských jídel a malebným výhledem. Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel se může pochlubit i řadou volnočasových a rekreačních zařízení, jako jsou tenisové a squashové kurty nebo špičkově vybavená posilovna. Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel se nachází 2 km od nákupního centra City Center a nabízí i vlastní bezplatné parkoviště.


Důležité informace

Na požádání jsou k dispozici dětské postýlky. Neposkytuje se však do nich ložní prádlo, polštáře ani ochranné mantinely. Proto pokud cestujete s malým dítětem, vezměte si do postýlky vlastní doplňky.

 
 
facebook g+ twitter