Asie > Katar > Doha > Intercontinental Doha - The City

Informace o Intercontinental Doha - The City

Vítáme Vás na stránce Intercontinental Doha - The City na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Intercontinental Doha - The City, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Intercontinental Doha - The City, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Intercontinental Doha - The City.

  • Intercontinental Doha - The City

Intercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - HotelyIntercontinental Doha - The City Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Intercontinental Doha - The City
Ulice:  Off Al Wahda Road,
Město:  22178 Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2742 Kč
539 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrunorotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel se nachází ve čtvrti West Bay ve městě Dauhá a nabízí moderní pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou. Ve všech apartmá najdete také kuchyň. K zařízením patří nejmodernější fitness centrum a venkovní bazén. Nákupní centrum City Centre Mall je hned na druhé straně ulice a k tržišti Souq Waqif je to autem jen chvilka. Klimatizované pokoje v hotelu InterContinental Doha The City mají vlastní koupelnu s luxusními toaletními potřebami a fénem. V některých pokojích budete mít i oddělený obývací pokoj nebo výhled na West Bay. Hotel má 4 restaurace s kreativním přístupem k mezinárodní kuchyni a 3 lounge bary, včetně nejvýš položeného lounge v Dauhá, odkud budete mít nádherný výhled na panoráma města. V areálu hotelu se můžete protáhnout na venkovním sportovišti a pak si dopřát relaxaci v sauně nebo vířivce. V hotelu nechybí ani obchod s dárkovým zbožím. Na bulvár Diplomatic Street a na katarské výstaviště dojedete autem za pouhých 5 minut. Mezinárodní letiště Hamad Dauhá se nachází 20 km od hotelu InterContinental Doha The City.


Důležité informace

Své vízové povinnosti si prosím ověřte ještě před cestou. Vezměte prosím na vědomí, že při předčasném check-inu je třeba uhradit příplatek ve výši 50 % z ceny pokoje. Vezměte prosím na vědomí, že přistýlky jsou za příplatek k dispozici podle momentální obsazenosti.

 
 
facebook g+ twitter