Asie > Katar > Doha > InterContinental Doha Hotel

Informace o InterContinental Doha Hotel

Vítáme Vás na stránce InterContinental Doha Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu InterContinental Doha Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt InterContinental Doha Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro InterContinental Doha Hotel.

  • InterContinental Doha Hotel

InterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyInterContinental Doha Hotel Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  InterContinental Doha Hotel
Ulice:  Al Isteqlal Road
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3351 Kč
659 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní 5hvězdičkový InterContinental Doha Hotel se nachází na soukromé pláži ve čtvrti West Bay ve městě Doha. Nabízí velký venkovní bazén a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a pokojích. Tento pompézní hotel má osvětlené tenisové kurty, squashové kurty, hřiště na plážový volejbal a fitness centrum Bay Club s výhledem na bazén. InterContinental Doha poskytuje pokoje s kabelovou TV. Mnoho z nich má výhled na Perský záliv a v některých najdete posezení. Pro mladší hosty je připravený venkovní dětský bazén a dětské hřiště a nechybí ani krytá herna s hrami a aktivitami pro děti. Hotel má 5 restaurací, které lákají na mezinárodní a místní pokrmy od kaviáru po steaky, a také 2 bary, kde si můžete dát šampaňské nebo tradiční francouzskou čokoládu. Na místě lze zdarma zaparkovat. V okolí najdete mnoho zajímavostí, jako je například umělý ostrov The Pearl Qatar vzdálený 3 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel má speciální podmínky pro věk hostů, kteří mohou provádět check-in. Pro samostatné provedení check-inu musí být katarské ženy starší 30 let a muži starší 18 let. Upozorňujeme, že hotel si vyhrazuje právo provést před příjezdem předběžnou autorizaci vaší kreditní karty na částku minimálně 1000 QAR (katarský riál). Upozorňujeme, že děti do 5 let mají stravování zdarma a děti od 6 do 12 let se slevou 50 %.

 
 
facebook g+ twitter