Evropa > Itálie > Kalábrie > Vibo Valentia > Tropea > Hotel Valemare

Informace o Hotel Valemare

Vítáme Vás na stránce Hotel Valemare na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Valemare, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Valemare, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Valemare.

  • Hotel Valemare

Hotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Valemare Tropea - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Valemare
Ulice:  Via Croce 19
Město:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábrie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1261 Kč
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanorotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Valemare se nachází ve městě Tropea, pouhých 150 metrů od písečné pláže, na kterou lze dojít po soukromém schodišti. Svým hostům nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, zahradu a klimatizované ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou. Prostorné pokoje mají vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Většina z nich má výhled na moře a balkon. Sladká a slaná kontinentální snídaně se podává každý den od 6:30 na terase s výhledem na Tyrhénské moře. V 200 metrů vzdáleném historickém centru se nachází celá řada restaurací a obchodů. Hotel je vzdálen 1 km od vlakového nádraží Tropea a 9 minut chůze od katedrály. Capo Vaticano se nachází 12 minut jízdy odtud.

 
 
facebook g+ twitter