Evropa > Itálie > Kalábrie > Vibo Valentia > Tropea > Hotel Virgilio

Informace o Hotel Virgilio

Vítáme Vás na stránce Hotel Virgilio na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Virgilio, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Virgilio, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Virgilio.

  • Hotel Virgilio

Hotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Virgilio Tropea - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Virgilio
Ulice:  Viale Tondo 21
Město:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábrie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Virgilio má centrální polohu v blízkosti starého města Tropey a vlakového nádraží. Využijte bezplatnou hotelovou přepravu na nedaleké pláže s bílým pískem. Moderní budova hotelu Virgilio hostí neformální restauraci, vstupní halu a bar, jakož i komfortní pokoje. Ve většině pokojů je balkon a ve všech je klimatizace a minibar. Auto si můžete zaparkovat bezplatně přímo v místě. V hotelové restauraci La Vite můžete ochutnat místní těstovinová jídla, nebo se můžete vydat do starého města, kde najdete celou řadu typických restaurací. Příjemní zaměstnanci nepřetržitě otevřené recepce vám mohou zamluvit vyhlídkové jízdy po Tropee, nebo vyjížďky lodí na Liparské ostrovy.

 
 
facebook g+ twitter