Evropa > Itálie > Kalábrie > Vibo Valentia > Tropea > Hotel La Pineta

Informace o Hotel La Pineta

Vítáme Vás na stránce Hotel La Pineta na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel La Pineta, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel La Pineta, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel La Pineta.

  • Hotel La Pineta

Hotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel La Pineta Tropea - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel La Pineta
Ulice:  Via Marina 150
Město:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábrie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrunotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel La Pineta se nachází v blízkosti borového lesa, 4 minuty chůze od písečné pláže letoviska Tropea, a nabízí tenisový kurt, kulečník i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel poskytuje ubytování v prostorných pokojích s klimatizací, menší chladničkou a TV s plochou obrazovkou. Pokoje jsou zařízené moderním nábytkem, mají dlážděnou podlahu a jejich součástí je vlastní koupelna s bezplatnými toaletními potřebami. Každé ráno podává Pineta sladkou italskou snídani zahrnující croissanty i teplé a studené nápoje. Hotelová restaurace je otevřená v době obědů i večeří, kdy se můžete těšit na speciality místní a mezinárodní kuchyně. Hosté mají vstup na soukromou partnerskou pláž a navštívit můžete také 10 minut chůze vzdálené historické centrum města. Do města Vibo Valentia je to necelých 30 km.

 
 
facebook g+ twitter