Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Golf

Informace o Hotel Golf

Vítáme Vás na stránce Hotel Golf na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Golf, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Golf, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Golf.

  • Hotel Golf

Hotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Golf Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Golf
Ulice:  Corso Europa 54
Město:  30028 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudaronlarzh

Rychlý popis

Hotel Golf nabízí neplacené parkoviště a zdarma zapůjčení jízdních kol. Stojí jen 50 metrů od vlastní pláže, kde mohou hosté bezplatně využívat lehátka, slunečníky a skládací křesla. Lázně Bibione Terme odtud leží 700 metrů daleko. Všechny pokoje tohoto rodinného hotelu jsou klimatizované, vybavené TV, mají koupelnu a mohou se pochlubit vlastním balkónem. Každé ráno se tu podává snídaně formou bufetu se sladkými i slanými pokrmy. V nabídce restaurace jsou tradiční italská jídla, na kterých si mohou hosté v létě pochutnat na terase. Golf Hotel se nachází v centru Bibione, v oblasti, která večer slouží jako pěší zóna. Z nedaleké autobusové zastávky jezdí spoje na vlakové nádraží Latisana a na letiště Benátky a Terst.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter