Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Bellevue

Informace o Hotel Bellevue

Vítáme Vás na stránce Hotel Bellevue na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bellevue, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bellevue, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bellevue.

  • Hotel Bellevue

Hotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bellevue
Ulice:  Via Croce Del Sud 42
Město:  30020 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofironlarzhja

Rychlý popis

Hotel Bellevue se nachází přímo na nábřeží v centrální, klidné části Bibione. Nabízí soukromou pláž, bazén a klimatizované pokoje s balkonem a výhledem na moře. Bellevue Hotel má bazén s částí vyhrazenou pro děti a terasu s vířivkou, která je sdílená s partnerským hotelem. Hosté mohou zdarma využívat tenisový kurt a multifunkční sportovní hřiště. Pokoje v hotelu Bellevue jsou vybavené minibarem, satelitní TV a počítačem s bezplatným Wi-Fi. Na každý pokoj připadá bezplatné využití slunečníku, lehátka a plážové židle na pláži. Hotel Bellevue má rovněž 2 bary, TV místnost, pohodlné společenské místnosti a venkovní i kryté parkoviště. Hosté si mohou zdarma půjčit kolo, využít internetový koutek i Wi-Fi připojení v baru. Snídaně je připravená formou bufetu a restaurace nabízí řadu jídel italské, regionální a mezinárodní kuchyně. Oběd a večeři si můžete vybrat z několika menu a ze salátového bufetu. Zvláštní menu jsou připravená pro vegetariány a pro děti. V období od 7. června do 7. září je pro děti zdarma 6 dní v týdnu v sousedním partnerském hotelu  k dispozici mini klub.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že cena polopenze a plné penze nezahrnuje nápoje. Dětský klub je otevřen 6 dní v týdnu v období od 7. června do 7. září.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter