Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Bembo

Informace o Hotel Bembo

Vítáme Vás na stránce Hotel Bembo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bembo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bembo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bembo.

  • Hotel Bembo

Hotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bembo Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bembo
Ulice:  Corso Europa 23
Město:  30020 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoronlarzh

Rychlý popis

Hotel Bembo obklopují zahrady plné zeleně a najdete jej pouhých 100 metrů od pobřeží v letovisku Bibione. Nabízí pokoje s balkonem s výhledem na Jaderské moře. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech prostorách. Bembo Hotel se pyšní zlatou písečnou pláží, na které můžete bezplatně využívat převlékací kabinky, slunečníky a skládací lehátka. K zázemí hotelu patří také bazény pro dospělé i děti, tenisový kurt a víceúčelové sportovní hřiště. V klimatizované restauraci hotelu Bembo se mezi 7:30 a 10:00 podává snídaně formou bufetu. K obědu a večeři si můžete vybrat z menu zahrnujícího vegetariánská i dětská jídla. Těšit se můžete na pokrmy italské kuchyně včetně regionálních specialit. V hotelu se zdarma půjčují jízdní kola. K dispozici je také venkovní parkoviště a zpoplatněná garáž. V sousedním partnerském hotelu je v létě otevřen dětský klub s volným vstupem.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že cena polopenze a plné penze nezahrnuje nápoje. Mini klub je určen pro děti od 3 do 10 let a je v provozu 6 dní v týdnu, od 7. června do 7. září. V ceně je také 1 slunečník, 1 lehátko a 1 skládací lehátko.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter