Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Ca' D'Oro

Informace o Hotel Ca' D'Oro

Vítáme Vás na stránce Hotel Ca' D'Oro na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ca' D'Oro, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ca' D'Oro, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ca' D'Oro.

  • Hotel Ca' D'Oro

Hotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Ca' D'Oro Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ca' D'Oro
Ulice:  Via Taigete 16
Město:  30020 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanorotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Ca' D'Oro je situován pouhých 100 metrů od své soukromé pláže v Bibione, na půli cesty mezi Benátkami a Terstem, a nabízí vířivku a vyhřívaný bazén s hydromasážními tryskami a masáží chodidel. Na místě můžete parkovat zdarma. Hotel Ca' D'Oro poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s koberci, bezplatným Wi-Fi a satelitní TV s plochou obrazovkou. V některých pokojích budete mít také župan a pantofle a výhled na Jaderské moře. Na pláži můžete zdarma využívat slunečníky a skládací lehátka. Další bezplatná lehátka jsou k dispozici kolem bazénu. Snídaně formou bohatého bufetu zahrnuje sladké i slané pokrmy. V restauraci se k obědu a večeři podávají benátské speciality i mezinárodní jídla. Hotel se nachází 300 metrů od nejbližších obchodů. Vlakové nádraží je v 16 km vzdáleném městě Latisana.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter