Informace o Monbijou Hotel

Vítáme Vás na stránce Monbijou Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Monbijou Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Monbijou Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Monbijou Hotel.

  • Monbijou Hotel

Monbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - HotelyMonbijou Hotel Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Monbijou Hotel
Ulice:  Monbijouplatz 1
Město:  10178 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1736 Kč
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento butikový hotel stojí pouhých 300 metrů od živého berlínského náměstí Hackescher Markt. Nabízí fitness centrum, půjčovnu kol a stylové pokoje s bezplatným Wi-Fi. Muzejní ostrov se nachází pouhých 400 metrů od hotelu. Pokoje jsou zařízené ve starém britském stylu a mají velká okna a dřevěné podlahy. K vybavení patří satelitní TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod a vlastní koupelna. Monbijou Hotel nabízí restauraci, bistro a bar, ve kterém si můžete vychutnat různé nápoje. Monbijou má knihovnu, která je ideálním místem k relaxaci s knížkou v ruce. Hotel Monbijou stojí 5 minut pěšky od různých kaváren, barů a obchodů. Nádraží vlaků S-Bahn, Hackescher Markt, se nachází 150 metrů od hotelu a poskytuje spojení na náměstí Alexanderplatz a nákupní ulici Friedrichstraße.

Zajímavosti v okolí

Berlín588 mBerlín zajímavosti
Berlín588 mBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde31 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
 
 
facebook g+ twitter