Informace o SEEhotel Friedrichshafen

Vítáme Vás na stránce SEEhotel Friedrichshafen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu SEEhotel Friedrichshafen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt SEEhotel Friedrichshafen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro SEEhotel Friedrichshafen.

  • SEEhotel Friedrichshafen

SEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelySEEhotel Friedrichshafen Friedrichshafen - Pensionhotel - Hotely
Název:  SEEhotel Friedrichshafen
Ulice:  Bahnhofplatz 2
Město:  88045 Friedrichshafen
Okres:  Bodamské jezero okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2090 Kč
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrubgnofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento moderní 4hvězdičkový hotel s Wi-Fi zdarma se nachází v centru Friedrichshafenu, mezi vlakovým nádražím a Bodamským jezerem. SEEhotel Friedrichshafen nabízí ubytování ve stylových, útulných a plně klimatizovaných pokojích. SEEhotel poskytuje zdarma saunu a parní lázeň. Na jídlo si můžete zajít do restaurace Uferlos s nabídkou chutných regionálních a mezinárodních jídel. SEEhotel má příjemnou střešní terasu s nádherným výhledem na Bodamské jezero a Alpy.

Zajímavosti v okolí

Friedrichshafen759 mFriedrichshafen letiště
Bermatingen13 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee17 kmMeersburg u Bodamského jezera
Esseratsweiler19 kmEsseratsweiler Achberg
Lindau / Bodamské jezero21 kmLindau Bodamské jezero
Kostnice23 kmKostnice lázně
Hörbranz24 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz27 kmBregenz Festspielhaus
Überlingen am Bodensee27 kmÜberlingen Bodamské jezero
Wolfegg31 kmWolfegg Alttann
zobrazit vše
Hosskirch33 kmHosskirch ubytování
Dornbirn34 kmDornbirn Vorarlberg
Eglofs35 kmEglofs Syrgenstein
Hohenems37 kmHohenems Rakousko
Götzis38 kmGötzis desetiboj
Mellau46 kmMellau lyžování
Bad Buchau47 kmBad Buchau - rehabilitační klinika
Weitnau50 kmWeitnau Alttrauchburg
Sibratsgfäll50 kmSibratsgfäll Alpenrausch
 
 
facebook g+ twitter