Informace o Hotel City Krone

Vítáme Vás na stránce Hotel City Krone na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel City Krone, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel City Krone, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel City Krone.

  • Hotel City Krone

Hotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel City Krone Friedrichshafen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel City Krone
Ulice:  Schanzstraße 7
Město:  88045 Friedrichshafen
Okres:  Bodamské jezero okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2070 Kč
79 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel leží 2 minuty chůze od malebného Bodamského jezera a 650 metrů od vlakového nádraží Friedrichshafen Stadt. Hosté mohou zdarma využívat krytý bazén, saunu a Wi-Fi. Hotel City Krone nabízí moderní pokoje vymalované teplými barvami a vybavené satelitní TV, minibarem, posezením a vlastní koupelnou s fénem. V hotelu City Krone se podává bohatá a pestrá snídaně formou bufetu. Stylový BA.R podává exotické koktejly a má letní terasu. V hotelu Krone City si také můžete na požádání objednat masáže a kosmetické kúry a nechybí zde ani solárium. Trajekty směřující do Romanshornu vyplouvají z přístavu Friedrichshafen, pouhých 200 metrů od hotelu. Na letiště Friedrichshafen dojedete za 10 minut.


Důležité informace

Věnujte prosím pozornost informaci, že recepce je zavřena od 1:00 do 6:00 hodin. Hotelový personál je však možné kontaktovat kdykoliv.

Zajímavosti v okolí

Friedrichshafen762 mFriedrichshafen letiště
Bermatingen14 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee17 kmMeersburg u Bodamského jezera
Esseratsweiler19 kmEsseratsweiler Achberg
Lindau / Bodamské jezero21 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz24 kmHörbranz Hotel Bauer
Kostnice24 kmKostnice lázně
Bregenz26 kmBregenz Festspielhaus
Überlingen am Bodensee27 kmÜberlingen Bodamské jezero
Wolfegg31 kmWolfegg Alttann
zobrazit vše
Hosskirch33 kmHosskirch ubytování
Dornbirn34 kmDornbirn Vorarlberg
Eglofs35 kmEglofs Syrgenstein
Hohenems36 kmHohenems Rakousko
Götzis38 kmGötzis desetiboj
Mellau46 kmMellau lyžování
Bad Buchau47 kmBad Buchau - rehabilitační klinika
Weitnau49 kmWeitnau Alttrauchburg
Sibratsgfäll49 kmSibratsgfäll Alpenrausch
 
 
facebook g+ twitter