Afrika > Tunisko > Midoun > Sentido Djerba Beach

Informace o Sentido Djerba Beach

Vítáme Vás na stránce Sentido Djerba Beach na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sentido Djerba Beach, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sentido Djerba Beach, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sentido Djerba Beach.

  • Sentido Djerba Beach

Sentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - HotelySentido Djerba Beach Midoun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sentido Djerba Beach
Ulice:  Zone Touristique
Město:  4180 Midoun
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
738 Kč
29 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento all-inclusive hotel řetězce Sentido se nachází na tuniské pláži Djerba, 5 km od centra města Midoun. Hotel má 2 bazény, salon krásy, wellness centrum a hammam. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Sentido Djerba Beach Hotel nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV, vlastním balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo na bazén a zahradu. V tomto 4hvězdičkovém hotelu se denně podává bohatá snídaně formou bufetu a hotelová restaurace nabízí pokrmy tuniské kuchyně. Hosté si mohou rovněž dát skleničku v hotelovém baru. Bezplatné Wi-Fi je dostupné na hotelové recepci, která je otevřená nepřetržitě. Hotel Sentido Djerba má i neplacené parkoviště. Hosté hotelu Sentido Djerba se mohou na pláži věnovat vodním sportům a volejbalu. K dispozici je také dětský bazén, dětské hřiště a mini klub.

 
 
facebook g+ twitter