Evropa > Černá Hora > Budva > Garni Hotel MB

Informace o Garni Hotel MB

Vítáme Vás na stránce Garni Hotel MB na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Garni Hotel MB, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Garni Hotel MB, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Garni Hotel MB.

  • Garni Hotel MB

Garni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - HotelyGarni Hotel MB Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Garni Hotel MB
Ulice:  XIII ulica br 11
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelzhja

Rychlý popis

Garni Hotel MB se nachází v přímořském městečku Budva, 350 metrů od pláže. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatné připojení k internetu ve vstupní hale. Na kávu lze zajít do hotelové kavárny. V restauraci a na terase se podávají místní jídla. Každý pokoj má praktické zařízení včetně trezoru, kabelové TV a vlastní koupelny s fénem. Hotel MB provozuje nonstop recepci a nabízí bezplatné parkování, které je hlídané kamerovým systémem.

 
 
facebook g+ twitter