Evropa > Francie > Korsika > Horní Korsika > Vizzavone > Hotel Monte d'Oro

Informace o Hotel Monte d'Oro

Vítáme Vás na stránce Hotel Monte d'Oro na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Monte d'Oro, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Monte d'Oro, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Monte d'Oro.

  • Hotel Monte d'Oro

Hotel Monte d'Oro Vizzavone - Pensionhotel - HotelyHotel Monte d'Oro Vizzavone - Pensionhotel - HotelyHotel Monte d'Oro Vizzavone - Pensionhotel - HotelyHotel Monte d'Oro Vizzavone - Pensionhotel - HotelyHotel Monte d'Oro Vizzavone - Pensionhotel - HotelyHotel Monte d'Oro Vizzavone - Pensionhotel - HotelyHotel Monte d'Oro Vizzavone - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Monte d'Oro
Ulice:  Col de Vizzavona
Město:  20219 Vizzavona
Okres:  Horní Korsika
Kraj:  Korsika
Země:  Francie
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrutrnlzh

Rychlý popis

Tento hotel se nachází na turistické stezce GR20, 30 minut autem od vodopádu Cascade du Voile de la Mariée. Nabízí lounge, kde můžete posedět u krbu a relaxovat při drinku z baru, a bezplatné Wi-Fi dostupné v některých pokojích a společných prostorách. Hotel Monte d'Oro poskytuje pokoje s výhledem do okolní krajiny. Všechny jsou individuálně zařízené a mají také vlastní koupelnu. Snídaně se formou bufetu podává na terase nebo v restauraci pod klenbou pokrytou břečťanem. Přes den se s maximálním využitím bio ingrediencí připravují domácí jídla podle starých rodinných receptů. Ve společných prostorách je dostupné bezplatné připojení k internetu. Hosté mohou využívat i soukromé neplacené parkoviště. Hotel je vzdálený 30 minut autem od obce Corté a 10 minut pěšky od řeky Agnone.

 
 
facebook g+ twitter