Evropa > Rakousko > Dolní Rakousko > Mödling okres > Vösendorf > Austria Trend Eventhotel Pyramide

Informace o Austria Trend Eventhotel Pyramide

Vítáme Vás na stránce Austria Trend Eventhotel Pyramide na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Austria Trend Eventhotel Pyramide, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Austria Trend Eventhotel Pyramide, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Austria Trend Eventhotel Pyramide.

  • Austria Trend Eventhotel Pyramide

Austria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - HotelyAustria Trend Eventhotel Pyramide Vösendorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Austria Trend Eventhotel Pyramide
Ulice:  Parkallee 2
Město:  2334 Vösendorf
Okres:  Mödling okres
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1534 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Austria Trend Eventhotel Pyramide se nachází přímo naproti SCS, největšímu nákupnímu centru Rakouska, a nabízí velký wellness a rekreační areál s krytým i venkovním bazénem s bezplatným přístupem pro hosty. Ve společných prostorách a některých pokojích je také zdarma k dispozici Wi-Fi. Klimatizované pokoje mají minibar, satelitní TV a koupelnu s fénem. Součástí Eventhotelu Austria Trend, který je obklopen 45000 m² zeleně, je 42metrová pyramida, kde se konají akce až pro 4000 lidí, restaurace, zahrada a bar s terasou. Eventhotel Pyramide je vzdálen jen 5 minut jízdy od 18jamkového golfového hřiště ve městě Brunn am Gebirge, kde mohou hosté hotelu využít slevu na green fee. Austria Trend Hotel Pyramide se nalézá u stanice vlakotramvaje Badener Bahn, odkud se dostanete za 25 minut k Vídeňské státní opeře a do centra Badenu. Na místě je k dispozici bezplatné parkoviště. Za 5 minut dojedete na dálnice A2, A21 a A23.

Zajímavosti v okolí

Brunn am Gebirge3 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf3 kmMaria Enzersdorf ubytování
Maria Lanzendorf9 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Vídeň12 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat13 kmSchwechat pevnost
Gramatneusiedl17 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau18 kmBad Vöslau termální lázně
Klosterneuburg22 kmKlosterneuburg basketbal
Altlengbach29 kmAltlengbach hotely
Donnerskirchen35 kmDonnerskirchen golfové hriště
zobrazit vše
Vídeňské Nové Město35 kmWiener Neustadt koně
Breitenbrunn37 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Mörbisch am See48 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter