Informace o Pannonia Tower

Vítáme Vás na stránce Pannonia Tower na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Pannonia Tower, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Pannonia Tower, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Pannonia Tower.

  • Pannonia Tower

Pannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - HotelyPannonia Tower Parndorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Pannonia Tower
Ulice:  Pannonia-Straße 3
Město:  7111 Parndorf
Okres:  Neusiedl am See
Kraj:  Burgenland
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2128 Kč
83 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází mezi Vídní a Bratislavou vedle nákupního centra Designer Outlet Parndorf a dálnice A4. Parkování a Wi-Fi jsou na místě k dispozici zdarma. Všechny klimatizované pokoje mají prostornou koupelnu a DVD přehrávač. Z velkých oken je výhled na Neziderské jezero. Každé ráno se v hotelu podává snídaně. V hotelovém baru je široká nabídka vín, koktejlů i drobného občerstvení. V hotelu Pannonia Tower lze relaxovat v sauně, infračervené kabině nebo zdarma využít hotelové fitness centrum. Pannonia Tower sousedí s nákupním centrem Designer Outlet Parndorf, kde se prodává značkové zboží se slevou až 70 %. Leží jen 15 minut autem od vídeňského letiště a 25 minut od letiště v Bratislavě a centra Vídně.


Důležité informace

Upozorňujeme, že u pokojů Pannonia a Tower je v ceně ubytování zahrnutý vstup do salonu Tower Lounge. Ubytování s domácími mazlíčky je možné pouze na požádání a za příplatek účtovaný za každý den pobytu.

Zajímavosti v okolí

Bruckneudorf6 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Breitenbrunn10 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen18 kmDonnerskirchen golfové hriště
Gramatneusiedl28 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Mörbisch am See29 kmMörbisch am See pláž
Schwechat33 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf35 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Vídeň44 kmVídeň vánoční trhy
Maria Enzersdorf44 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge45 kmBrunn am Gebirge ubytování
zobrazit vše
Bad Vöslau48 kmBad Vöslau termální lázně
 
 
facebook g+ twitter