Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Steyr Land > Losenstein > Familiengasthof Blasl

Informace o Familiengasthof Blasl

Vítáme Vás na stránce Familiengasthof Blasl na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Familiengasthof Blasl, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Familiengasthof Blasl, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Familiengasthof Blasl.

  • Familiengasthof Blasl

Familiengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - HotelyFamiliengasthof Blasl Losenstein - Pensionhotel - Hotely
Název:  Familiengasthof Blasl
Ulice:  Bahnhofstraße 3
Město:  4460 Losenstein
Okres:  Steyr Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1135 Kč
43 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithuruslronlarzh

Rychlý popis

Familiengasthof Blasl, obklopen velkou zahradou s bazénem, se nachází v Losensteinu, v údolí Ennstal. Nabízí pivní zahrádku, sluneční terasu a wellness se saunou, parní saunou a infračervenou kabinou. Tradičně zařízené pokoje a apartmány v Blasl Gasthof mají psací stůl, kabelovou TV a koupelnu. Mezinárodní, rakouskou a vegetariánskou kuchyni si můžete dát v restauraci nebo pod stromy v zahradě s dětským hřištěm. Na místě je k dispozici stolní tenis, jízdní kola zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Familiengasthof Blasl leží 5 minut pěšky od centra obce, 10 minut pěšky od zříceniny hradu Losenstein i veřejného venkovního bazénu a 22 km od města Steyr.

Zajímavosti v okolí

Grossraming10 kmGrossraming Lehnerhof
Štýr14 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Weyer Markt19 kmWeyer Markt Rakousko
Sattledt33 kmSattledt ubytování
Ansfelden34 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Wels40 kmWels výstava psů
Linec44 kmLinz kempování
Bad Kreuzen48 kmBad Kreuzen Burg
Trieben49 kmTrieben Triebener Tauern
Stainach50 kmStainach Irdning
 
 
facebook g+ twitter