Evropa > Chorvatsko > Splitsko-dalmatská župa > Trogir okres > Trogir > Aparthotel Bellevue Trogir

Informace o Aparthotel Bellevue Trogir

Vítáme Vás na stránce Aparthotel Bellevue Trogir na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aparthotel Bellevue Trogir, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aparthotel Bellevue Trogir, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aparthotel Bellevue Trogir.

  • Aparthotel Bellevue Trogir

Aparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyAparthotel Bellevue Trogir Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aparthotel Bellevue Trogir
Ulice:  A. Stepinca 42
Město:  21220 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Aparthotel Bellevue Trogir s výhledem na staré město Trogir a okolní ostrovy se nachází 100 metrů od moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi a kontinentální snídaně. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV a kuchyňským koutem. Jsou vybaveny také koupelnou a jídelní částí. Větší aparmány mají balkony. Hotelová restaurace v níž se podává snídaně, se nachází v nejvyšším patře Bellevue a poskytuje panoramatický výhled na Trogir a okolí. Aparthotel Bellevue je jen 50 metrů od mostu vedoucího ke starému městu Trogir, zapsaného do světového dědictví UNESCO. Zde se v nesčetných kavárnách, barech a restauracích podávají autentická dalmatská jídla. Bellevue je jen 3 km od letiště ve Splitu, 30 km od města Split a 80 metrů od autobusového nádraží.

Zajímavosti v okolí

Trogir312 mTrogir památky
Seget Donji2 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica5 kmSeget Vranjica dovolená
Marina12 kmMarina jachting
Split16 kmSplit ubytování
Podstrana25 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik38 kmŠibenik historie
Hvar42 kmHvar lezení
Skradin43 kmSkradin Krka
Bol44 kmBol Chorvatsko
zobrazit vše
Vodice47 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter