Informace o Hotel Concordia

Vítáme Vás na stránce Hotel Concordia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Concordia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Concordia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Concordia.

  • Hotel Concordia

Hotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Concordia
Ulice:  Obala Bana Berislavica 22
Město:  21220 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1148 Kč
47 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Concordia je jediný hotel situovaný na promenádě ve městě Trogiru, které je pod ochranou UNESCO. Stojí mezi pevnosti Kamerlengo a klášterem svatého Dominika, v blízkosti řady kaváren a restaurací. Trogir je půvabné město s ulicemi dlážděnými kameny, útulnými dalmatskými tavernami a malebnými náměstími. Navštívit v něm můžete hlavní ulici Gradska nebo Pašike, starší část Trogiru, kde probíhají různé hudební a folklorní akce. Hotel Concordia sídlí ve 300 let staré budově, jejíž interiéry prošly komplexní rekonstrukcí. Pokoje jsou plně vybavené a zařízené a mohou se pochlubit úchvatným výhledem na moře a přístav. V přízemí má hotel malou restauraci, kde se podávají snídaně. Je vhodná i pro menší obchodní jednání. V letním období můžete snídat na terase a užívat si přitom nádherný výhled na moře a promenádu. Na další jídla si lze zajít do restaurací v okolí. V Trogiru najdete více než 100 restauračních zařízení, kde si máte možnost pochutnat na dalmatských specialitách připravovaných z přírodních surovin nebo i na pokrmech mezinárodní kuchyně.

Zajímavosti v okolí

Trogir166 mTrogir památky
Seget Donji2 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica5 kmSeget Vranjica dovolená
Marina12 kmMarina jachting
Split16 kmSplit ubytování
Podstrana25 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik38 kmŠibenik historie
Hvar42 kmHvar lezení
Skradin43 kmSkradin Krka
Bol44 kmBol Chorvatsko
zobrazit vše
Vodice47 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter