Informace o Hotel Eden

Vítáme Vás na stránce Hotel Eden na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Eden, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Eden, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Eden.

  • Hotel Eden

Hotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Podstrana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Eden
Ulice:  Strožanačka cesta 76
Město:  21312 Podstrana
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1837 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Eden má klidnou polohu jen 20 metrů od moře v Podstraně, 10 minut autem od Splitu. Nabízí prostorné, moderní, světlé pokoje s bezplatným připojením na internet. Restaurace podává místní speciality i pokrmy mezinárodní kuchyně. Eden Hotel organizuje exkurze, výlety za památkami v nedalekých městech i sportovní aktivity jako jsou tenis a golf. Recepce je k dispozici 24 hodin denně.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel účtuje poplatek za pojištění ve výši 1,16 EUR na osobu a den.

Zajímavosti v okolí

Podstrana2 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split8 kmSplit ubytování
Trogir24 kmTrogir památky
Seget Donji26 kmSeget Chorvatsko
Bol28 kmBol Chorvatsko
Seget Vranjica29 kmSeget Vranjica dovolená
Brela35 kmBrela Makarska
Marina35 kmMarina jachting
Hvar37 kmHvar lezení
Makarska46 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter