Informace o Hotel Split

Vítáme Vás na stránce Hotel Split na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Split, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Split, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Split.

  • Hotel Split

Hotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Split Podstrana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Split
Ulice:  Strozanacka 20
Město:  21312 Podstrana
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1673 Kč
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel stojí přímo na pláži. Nabízí vlastní cestovní agenturu, půjčovnu lodí, střešní nekrytý bazén s výhledem na rybářskou obec Stobreč, fitness centrum a masáže. Pokoje mají bezplatné Wi-Fi, kabelovou TV a klimatizaci. Všechna okna jsou zvukotěsná. Na turistických informacích si můžete rezervovat výlety s průvodcem do Splitu, Trogiru a Omiše. V nabídce jsou také výlety na raftu po řece Cetina a výlety motorovými čluny na ostrovy. Půjčit si zde můžete kola, auta a skútry. V moderním lobby baru si můžete dát drink. Od 6:00 do 22:00 je k dispozici pokojová služba. Recepce je otevřená nepřetržitě.

Zajímavosti v okolí

Podstrana2 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split8 kmSplit ubytování
Trogir24 kmTrogir památky
Seget Donji25 kmSeget Chorvatsko
Bol28 kmBol Chorvatsko
Seget Vranjica28 kmSeget Vranjica dovolená
Brela35 kmBrela Makarska
Marina35 kmMarina jachting
Hvar37 kmHvar lezení
Makarska46 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter