Evropa > Chorvatsko > Přímořsko-gorskokotarská župa > Krk ostrov > Punat > Hotel Park Punat - All Inclusive light

Informace o Hotel Park Punat - All Inclusive light

Vítáme Vás na stránce Hotel Park Punat - All Inclusive light na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Park Punat - All Inclusive light, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Park Punat - All Inclusive light, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Park Punat - All Inclusive light.

  • Hotel Park Punat - All Inclusive light

Hotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Park Punat - All Inclusive light Punat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Park Punat - All Inclusive light
Ulice:  Obala 102
Město:  51521 Punat
Okres:  Krk ostrov
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrptithusvrubgdanofislhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Hotel Park Punat se nachází u 2 km dlouhé promenády v centru města Punat, nedaleko oblázkových pláží, a je obklopený olivovými háji a borovicemi. Hlavní a vedlejší budova jsou od sebe vzdálené 50 metrů a nabízejí klimatizované ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Hotel poskytuje ubytování v pohodlných kompletně zrekonstruovaných pokojích. K dispozici je také prostorná restaurace pro až 400 osob s klimatizací a nádherným výhledem na moře, ve které se podávají snídaně formou bohatého bufetu, obědy i večeře doplněné vínem a džusy. Nápoje konzumované během jídla jsou v restauraci zdarma. Park Punat má také kavárnu s jedinečnou terasou, fitness centrum s barem, dětské hřiště a vláček, který vás v létě dopraví k vzdálenějším plážím. Během svého pobytu se můžete účastnit různých kulturních a hudebních akcí, nebo podnikat zajímavé exkurze do okolí.


Důležité informace

Upozorňujeme, že na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky. Upozorňujeme, že uvedené fotografie jsou pouze ilustrační.

Zajímavosti v okolí

Šilo15 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj20 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Omišalj22 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica29 kmKraljevica Uvala Scott
Rijeka38 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga39 kmMošćenička Draga hotel Marina
Lovran42 kmLovran Chorvatsko
Ičici43 kmIčići marina
Opatija44 kmOpatija apartmány
 
 
facebook g+ twitter