Informace o Hotel Omorika

Vítáme Vás na stránce Hotel Omorika na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Omorika, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Omorika, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Omorika.

  • Hotel Omorika

Hotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Omorika Punat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Omorika
Ulice:  Frankopanska Bb
Město:  51521 Punat
Okres:  Krk ostrov
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Omorika stojí uprostřed svěží středomořské vegetace, pouhých 100 metrů od pláže. Nabízí pěkně zařízené pokoje s výhledem na moře nebo park. Wi-Fi je na místě k dispozici zdarma. Pokoje mají satelitní TV, lednici a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Omorika Hotel se může pochlubit zahradou a terasou. V okolí se můžete věnovat aktivitám, jako je windsurfing, potápění a rybaření. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a zahrát si například plážový volejbal, minigolf nebo si užít jízdu na vodních skluzavkách. V okolí se nachází několik restaurací, cukráren, kaváren a obchodů s dárkovými předměty. K dispozici je nabíjecí stanice pro elektromobily. Letiště Rijeka je odtud vzdálené 33 km.


Důležité informace

Cena pokoje v hotelu, který jste si vybrali, je závazně uvedená v místní měně a v té také budete muset v hotelu zaplatit. Cena v EUR v odpovídajícím směnném kurzu je uvedena pouze pro srovnání. Tato částka v EUR bude také uvedena v potvrzení vaší rezervace. Vzhledem k možným výkyvům směnného kurzu mezi dnem rezervace pobytu a dnem platby se cena v EUR uvedená v potvrzení rezervace může lišit od skutečně účtované částky.

Zajímavosti v okolí

Šilo15 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj21 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Omišalj23 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica30 kmKraljevica Uvala Scott
Rijeka38 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga39 kmMošćenička Draga hotel Marina
Lovran42 kmLovran Chorvatsko
Ičici43 kmIčići marina
Opatija44 kmOpatija apartmány
 
 
facebook g+ twitter