Informace o Hotel Lavanda

Vítáme Vás na stránce Hotel Lavanda na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Lavanda, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Lavanda, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Lavanda.

  • Hotel Lavanda

Hotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Lavanda Božava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Lavanda
Ulice:  Božava b.b.
Město:  23286 Božava
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Nově zrekonstruovaný Hotel Lavanda se nachází v Božavě, jen pár metrů od moře. Je obklopený borovým lesem a nabízí pohodlné klimatizované pokoje s výhledem na moře. U hotelu najdete soukromou skalnatou pláž. Pokud dáváte přednost písečným plážím, hotel organizuje transfer mini vlakem na Sakarun, jednu z nejmalebnějších pláží ostrova Dugi Otok. V restauraci s prostornou terasou a nádherným výhledem na Jadran se podávají vynikající chorvatské speciality a lahodná dalmatská vína.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že bufetová snídaně a večeře zdarma zahrnují nápoje jako je perlivá a neperlivá voda, džus, pivo a červené a bílé víno.

Zajímavosti v okolí

Privlaka22 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar27 kmZadar Chorvatsko
Sukošan35 kmSukošan apartmány
Biograd na Moru49 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter