Informace o Hotel Laguna

Vítáme Vás na stránce Hotel Laguna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Laguna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Laguna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Laguna.

  • Hotel Laguna

Hotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Privlaka - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Laguna
Ulice:  Put Bilotinjaka 4
Město:  23233 Privlaka
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Laguna se nachází na pláži v letovisku Privlaka a nabízí restauraci podávající středomořskou kuchyni, saunu a fitness centrum a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Dva kilometry odtud je autobusové nádraží, odkud jezdí spoje do Zadaru. Všechny pokoje Hotelu Laguna mají satelitní TV, minibar a vlastní koupelnu s vanou, fénem a toaletními potřebami zdarma. Laguna Hotel se nachází 1,5 km od turistického komplexu Zaton, kde najdete různá sportoviště, potápěčský klub, můžete se projet na koni nebo navštívit zábavní park. Můžete si také domluvit výlet lodí do Národního parku ostrovy Kornati a na Dlouhý ostrov (Dugi otok). Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Hotel leží 5 km od středověkého městečka Nin, kde si lze dopřát léčebné bahenní procedury a 20 km od města Zadar.

Zajímavosti v okolí

Privlaka4 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar15 kmZadar Chorvatsko
Sukošan26 kmSukošan apartmány
Karin Gornji41 kmGornji Karin apartmány
Biograd na Moru41 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter