> > > Hotel La Lucertola

Informace o Hotel La Lucertola

Vítáme Vás na stránce Hotel La Lucertola na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel La Lucertola, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel La Lucertola, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel La Lucertola.

  • Hotel La Lucertola

Hotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - HotelyHotel La Lucertola - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel La Lucertola
Ulice:  C. Colombo 29
Město:  84019 Vietri
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1526 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel La Lucertola stojí na útesech ve městě Vietri sul Mare a poskytuje ubytování v moderních pokojích s balkónem s výhledem na Salernský záliv. Je kompletně zrekonstruovaný a má soukromou pláž s barem. Hotel La Lucertola má světlé a klimatizované pokoje. Jsou vybavené bezplatným Wi-Fi, minibarem a satelitní TV s placenými programy. Každé ráno se v restauraci s výhledem na Středozemní moře podává kontinentální snídaně. Později si zde hosté mohou vychutnat italskou kuchyni. Vietri sul Mare se proslavilo výrobou keramiky a vzniklo jako první město na Amalfském pobřeží. Centrum Salerna je vzdáleno 3 km a do přístaviště trajektů směřujících na Sicílii a Sardinii odtud dojedete za 10 minut.

 
 
facebook g+ twitter