> > > Lloyd's Baia Hotel

Informace o Lloyd's Baia Hotel

Vítáme Vás na stránce Lloyd's Baia Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Lloyd's Baia Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Lloyd's Baia Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Lloyd's Baia Hotel.

  • Lloyd's Baia Hotel

Lloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - HotelyLloyd's Baia Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Lloyd's Baia Hotel
Ulice:  Via E. De Marinis 2
Město:  84019 Vietri
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1688 Kč
67 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Lloyd's Baia Hotel je situován na panoramatickém útesu nad soukromou pláží v městečku Vietri Sul Mare na jihu amalfského pobřeží, pouhých 10 minut jízdy od přístavu v Salernu. Hotel Lloyd's Baia s úžasným výhledem na Středozemní moře se nachází 20 minut jízdy od městečka Amalfi a je tak ideální základnou pro objevování celého pobřeží. Můžete relaxovat na terasách hotelu nebo na soukromé pláži, ke které se dostanete proskleným výtahem. Lehátka, slunečníky a ručníky můžete využívat se slevou. Během letních víkendů se na pláži organizují zábavní večerní programy pod širým nebem. Snídaně formou bufetu zahrnuje spoustu čerstvého ovoce. V à la carte restauraci se k obědu a večeři podávají speciality z regionu Campania. Svůj oblíbený nápoj si můžete vychutnat v lounge baru nebo na venkovní terase. Prostorné a klimatizované pokoje mají satelitní LCD TV, minibar, trezor velikosti laptopu a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem.

 
 
facebook g+ twitter