Evropa > Itálie > Kampánie > Salerno > Salerno > Grand Hotel Salerno

Informace o Grand Hotel Salerno

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel Salerno na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel Salerno, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel Salerno, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel Salerno.

  • Grand Hotel Salerno

Grand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Salerno Salerno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel Salerno
Ulice:  Lungomare Clemente Tafuri, 1
Město:  84127 Salerno
Okres:  Salerno
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1538 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento velký hotel a wellness centrum na pobřeží Amalfi skýtá panoramatický výhled na moře. Jeho moderní pokoje se nacházejí jen 8 minut chůze od vlakového nádraží Salerno a 3 km od přístavu. Ve všech pokojích v hotelu Grand Hotel Salerno je standardem satelitní TV s plochou obrazovkou. Některé pokoje mají balkon s výhledem na moře. Wi-Fi je k dispozici za příplatek. Jako součást snídaně formou bufetu se podávají míchaná vejce, slanina a croissanty. Restaurace Brera nabízí pokrmy středomořské kuchyně a obsáhlý vinný lístek. Černobílý hotelový bar nabízí koktejly ve večerních hodinách. Ve wellness centru si hosté mohou objednat masáže a kosmetické procedury. K vybavení patří vyhřívaný bazén se slanou vodou, sauna a fitness centrum. Z přístavu v Salernu vyplouvají trajekty na Sardinii a Sicílii. Dálnice A3 je odsud vzdálena 10 minut autem a na místě je k dispozici parkování.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter