Evropa > Maďarsko > Zala / Zalaegerszeg > Nagykanizsa > Zalakaros > Boni Családi Wellness Hotel

Informace o Boni Családi Wellness Hotel

Vítáme Vás na stránce Boni Családi Wellness Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Boni Családi Wellness Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Boni Családi Wellness Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Boni Családi Wellness Hotel.

  • Boni Családi Wellness Hotel

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyBoni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Pensionhotel - Hotely
Název:  Boni Családi Wellness Hotel
Ulice:  Üdülő sor 1.
Město:  8749 Zalakaros
Okres:  Nagykanizsa
Kraj:  Zala / Zalaegerszeg
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1036 Kč
39 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplhuruzh

Rychlý popis

Boni Családi Wellness Hotel se nachází ve městě Zalakaros v jihozápadním Maďarsku a nabízí pokoje a apartmá s koupelnou, balkonem, ledničkou a satelitní TV. K dispozici jsou solné místnosti, bazény a sauna. Boni Családi Wellness Hotel stojí 200 metrů od termálních lázní v letovisku a nabízí neplacené parkoviště. Hosté si mohou zahrát stolní tenis a basketbal v zahradě nebo kulečník uvnitř budovy a pro děti je připravená spousta hraček. Každé ráno se podává snídaně a na místě najdete bar s nabídkou různých nápojů.

 
 
facebook g+ twitter