Evropa > Polsko > Varšava > Novotel Warszawa Centrum

Informace o Novotel Warszawa Centrum

Vítáme Vás na stránce Novotel Warszawa Centrum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Novotel Warszawa Centrum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Novotel Warszawa Centrum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Novotel Warszawa Centrum.

  • Novotel Warszawa Centrum

Novotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - HotelyNovotel Warszawa Centrum Varšava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Novotel Warszawa Centrum
Ulice:  Marszałkowska 94/98
Město:  00-510 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1147 Kč
191 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní 4hvězdičkový Novotel Warszawa Centrum se nachází v centru Varšavy, 5 minut chůze od hlavního vlakového nádraží, a nabízí pestré snídaně, ve všech prostorách dostupné Wi-Fi i panoramatický výhled na město. V celém hotelu platí zákaz kouření. Novotel Warszawa Centrum poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s trezorem, příslušenstvím pro přípravu čaje/kávy a TV s plochou obrazovkou. Za příplatek je dostupný také minibar.Ve všech pokojích dále najdete pracovní část, křesla nebo pohovku a prostornou koupelnu s vanou nebo sprchou a fénem. Novotel má také klimatizovanou restauraci NOVO2 s barem a nabídkou mezinárodních pokrmů i nejrůznějších nápojů. Recepce hotelu je otevřená nepřetržitě. Těšit se můžete i na wellness centrum se saunou a širokým výběrem fitness vybavení. Najdete jej v nejvyšším podlaží s úchvatným panoramatickým výhledem na polskou metropoli. Novotel Centrum stojí naproti Paláci kultury a vědy, jen několik kroků od stanice metra Centrum i řady autobusových a tramvajových zastávek, které zajišťují dobrou dostupnost veřejnou dopravou.


Důležité informace

Hosté jsou povinni poskytnout hotelu veškeré detaily o společnosti, nezbytné pro vystavení faktury s DPH. V opačném případě bude faktura vystavena na osobu, která provedla rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že parkoviště je přístupné přes ulici Parkingowa 1 (maximální výška 2 metry).

 
 
facebook g+ twitter