Informace o Penzion UNA

Vítáme Vás na stránce Penzion UNA na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Penzion UNA, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Penzion UNA, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Penzion UNA.

  • Penzion UNA

Penzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion UNA Liptovský Ján - Pensionhotel - Penziony
Název:  Penzion UNA
Ulice:  Starojánska 25
Město:  032 03 Liptovský Ján
Okres:  Liptovský Mikuláš okres
Kraj:  Žilinský kraj
Země:  Slovensko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
991 Kč
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrurotrnlarzh

Rychlý popis

Penzión UNA se nachází v obci Liptovský Ján a nabízí ubytování s wellness centrem, restaurací, konferenčními a banketovými prostory i tenisovými kurty. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a k dispozici je také hlídané parkoviště. Penzion UNA poskytuje ubytování v pokojích s vlastní koupelnou včetně sprchy, TV s plochou obrazovkou a výhledem na hory. Penzion má také restauraci s terasou, zastřešeným posezením a grilem, ve které se připravují tradiční pokrmy slovenské kuchyně. Relaxovat mohou hosté ve wellness centru s bazénem, finskou saunou a parní lázní. Přímo na místě si můžete kupovat skipasy do okolních lyžařských areálů i vstupenky do aquaparků. V okolí ubytování se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně cyklistiky, pěší turistiky a lyžování. Nejbližší lyžařské vleky jsou vzdálené 2 km a najdete je v přímo v obci. Penzion stojí 9 km od lyžařského střediska Závažná Poruba a 23 km od lyžařského areálu Jasná Chopok.

Zajímavosti v okolí

Liptovský Mikuláš10 kmAquapark Tatralandia
Bešeňová20 kmThermal Park Bešeňová
Lúčky23 kmKúpele Lúčky
 
 
facebook g+ twitter