Informace o Penzion u Rudolfa

Vítáme Vás na stránce Penzion u Rudolfa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Penzion u Rudolfa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Penzion u Rudolfa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Penzion u Rudolfa.

  • Penzion u Rudolfa

Penzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion u Rudolfa Liptovský Ján - Pensionhotel - Penziony
Název:  Penzion u Rudolfa
Ulice:  Starojánska 70
Město:  03203 Liptovský Ján
Okres:  Liptovský Mikuláš okres
Kraj:  Žilinský kraj
Země:  Slovensko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Penzion U Rudolfa se nachází v klidné části obce Liptovský Ján, pouhých 100 metrů od mnoha turistických a cyklistických tras. Nabízí wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi (vše za poplatek) a velkou letní zahradu s dětským koutkem. Všechny pokoje mají satelitní TV, koupelnu se sprchou, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. V některých najdete ledničku. Penzion nabízí à la carte restauraci, kde se podávají slovenské speciality a mezinárodní pokrmy. V letní zahradě se často konají koncerty a různé kulturní akce. Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu a večeře. Jídlo se podává v hotelové restauraci a stravování si můžete objednat při příjezdu. Za parkování na místě se neplatí. Do lyžařského areálu Chopok - Jasná vzdáleného 15 km dojedete skibusem Liptovský Ján-Chopok. Od lyžařského areálu Jarovica a termálního koupaliště v Liptovském Jánu vás bude dělit 1,5 km. Ubytování se nachází 150 metrů od autobusové zastávky v Liptovském Jánu a 7 km od autobusového a vlakového nádraží v Liptovském Mikuláši. Hosté obdrží zdarma kartu Liptov.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že pokoje nejsou vhodné pro přípravu jídel. Na pokojích je z bezpečnostních důvodů zakázáno používat elektrické spotřebiče. Upozorňujeme, že v pokojích není povoleno vařit. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Penzion u Rudolfa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Liptovský Mikuláš10 kmAquapark Tatralandia
Bešeňová19 kmThermal Park Bešeňová
Lúčky23 kmKúpele Lúčky
 
 
facebook g+ twitter