Evropa > Andorra > Sispony > Abba Xalet Suites Hotel

Informace o Abba Xalet Suites Hotel

Vítáme Vás na stránce Abba Xalet Suites Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Abba Xalet Suites Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Abba Xalet Suites Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Abba Xalet Suites Hotel.

  • Abba Xalet Suites Hotel

Abba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - HotelyAbba Xalet Suites Hotel Sispony - Pensionhotel - Hotely
Název:  Abba Xalet Suites Hotel
Ulice:  Terra Major de Sispony, La Massana
Město:  AD400 Sispony
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1194 Kč
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Abba Xalet Suites Hotel stojí na území andorrské farnosti La Massana, 1 km od lanovky Massana-Pal. Disponuje pokoji s výhledem na hory a satelitní TV. Hotelové lázně zahrnují saunu, vířivku a posilovnu a mají nádherný výhled na údolí Anyós. Součástí zahrady je bazén, který je k dispozici během letních měsíců. V zimě můžete v hotelu zdarma využívat lyžárnu. Hotel Abba Xalet Suites má ve všech pokojích ústřední topení a vlastní koupelnu s fénem. V hotelové restauraci se připravují pokrmy podle tradičních receptů v moderní úpravě. K místním specialitám patří polévka z hovězí oháňky nebo vepřové s medovou marinádou. Hotel Abba Xalet Suites stojí 2 km od lyžařského střediska Vallnord. Za 5 minut od hotelu dojedete k hlavní nákupní ulici v Sispony.

 
 
facebook g+ twitter