Evropa > Andorra > La Massana > Rutllan & Spa

Informace o Rutllan & Spa

Vítáme Vás na stránce Rutllan & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Rutllan & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Rutllan & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Rutllan & Spa.

  • Rutllan & Spa

Rutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - HotelyRutllan & Spa La Massana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Rutllan & Spa
Ulice:  Avenida del Ravell, 3
Město:  AD 400 La Massana
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1616 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel v tradiční horské chatě nabízí v zimě pohodlný přístup do lyžařského střediska Pal-Arinsal a v létě krásné zahrady a vyhřívaný venkovní bazén. Rutllan stojí v klidném městě La Massana, obklopen nádhernou horskou krajinou, pouhých 5 km od města Andorra la Vella. Naproti hotelu je lanovka do místního lyžařského střediska a hotel nabízí také využití uzamykatelných skříněk na lyže. V létě si hosté mohou odpočinout v zahradě nebo ve vyhřívaném venkovním bazénu. Mohou také relaxovat ve zbrusu nových lázních a wellness centru. Po dni stráveném na čerstvém horském vzduchu můžete okusit tradiční jídla v hotelové restauraci. Tyto chutné pokrmy se podávají v jídelně zařízené v alpském stylu s typickým dřevěným obložením.

 
 
facebook g+ twitter