Evropa > Andorra > La Massana > Hotel Font

Informace o Hotel Font

Vítáme Vás na stránce Hotel Font na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Font, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Font, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Font.

  • Hotel Font

Hotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - HotelyHotel Font La Massana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Font
Ulice:  Avenida del Ravell, 1
Město:  AD400 La Massana
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1140 Kč
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgfirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Font nabízí jednoduché pokoje, všechny s vlastní koupelnou a digitální TV. Tento sezónní hotel se nachází hned vedle lanovky vedoucí do lyžařského střediska Vall Nord. Hotel se nachází v centru města Massana a je ideálním výchozím bodem pro objevování Pyrenejí. Toto město uprostřed hor je vzdálené 5 km od lázní Caldea a města Andorra la Vella. V hotelu je bar a jídelna, ve které se každý den podávají základní snídaně. Hotel je otevřen od prosince do března, v červenci a srpnu.

 
 
facebook g+ twitter