Evropa > Andorra > La Massana > Magic La Massana

Informace o Magic La Massana

Vítáme Vás na stránce Magic La Massana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Magic La Massana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Magic La Massana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Magic La Massana.

  • Magic La Massana

Magic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - HotelyMagic La Massana La Massana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Magic La Massana
Ulice:  Avenida El Traves, s/n
Město:  AD400 La Massana
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1157 Kč
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sezónní Magic La Massana Hotel je situován 50 metrů od lyžařského vleku do skiareálu Vall Andorra Nord. Nabízí posilovnu a lázně s vířivkou a tureckou lázeň. Magie La Massana se nachází v městečku La Massan, asi 5 km od města Escaldes-Engordany s proslulými termálními lázněmi Caldea. Venkovní bazén mimo areál hotelu je k dispozici v červenci a v srpnu. Každý pokoj je vybaven bezplatným připojením k internetu, ústředním topením a satelitní TV. Magic La Massana provozuje irskou hospodu a bufetovou restauraci, kde se podávají pokrmy typické místní kuchyně. Hotel je obklopený horami a je ideálním výchozím bodem pro poznávání Pyrenejí. K oblíbeným aktivitám patří lyžování, snowboarding a turistika.

 
 
facebook g+ twitter