Evropa > Andorra > LʼAldosa > Hotel del Bisset

Informace o Hotel del Bisset

Vítáme Vás na stránce Hotel del Bisset na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel del Bisset, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel del Bisset, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel del Bisset.

  • Hotel del Bisset

Hotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - HotelyHotel del Bisset LʼAldosa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel del Bisset
Ulice:  De la Creu Blanca, 9
Město:  AD400 LʼAldosa
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
663 Kč
27 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudarotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel del Bisset se nachází v srdci Pyrenejí a poskytuje skvělé prostředí pro rodinnou dovolenou v horách. Hotel del Bisset stojí pouhé 2 km od vesnice La Massana a 6 km od hlavního města andorrského knížectví Andorra la Vella. V blízkosti najdete 3 špičková lyžařská střediska. V zimě jde tedy o ideální ubytování na lyžařskou dovolenou. Tento hotel s panoramatickým výhledem na údolí La Massana vám umožní kochat se fantastickými západy slunce. Bisset nabízí pokoje směrem ven s TV a vlastní koupelnou. K dispozici je také služba probuzení. Zakončete den večeří v hotelové restauraci, která podává pestrou kuchyni. Následně si můžete odpočinout v baru se salonkem, kde najdete krb a velkou terasu.

 
 
facebook g+ twitter