Evropa > Monako > Monte Carlo > Le Méridien Beach Plaza

Informace o Le Méridien Beach Plaza

Vítáme Vás na stránce Le Méridien Beach Plaza na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Méridien Beach Plaza, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Méridien Beach Plaza, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Méridien Beach Plaza.

  • Le Méridien Beach Plaza

Le Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyLe Méridien Beach Plaza Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Méridien Beach Plaza
Ulice:  22 Avenue Princesse Grace
Město:  MC 98000 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4957 Kč
200 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Le Méridien Beach Plaza nabízí výhled na Monte Carlo a Středozemní moře, soukromou pláž, krytý a venkovní bazén a řadu restaurací a barů s nepřetržitým provozem. Le Méridien Beach Plaza poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, koupelnou a kabelovou TV s plochou obrazovkou. V hotelu se jídla a nápoje podávají po 24 hodin denně v různých restauracích, ze kterých je panoramatický výhled. V baru Alang na vás čeká pohodové venkovní prostředí na soukromé hotelové pláži. Zábavní program restaurace L'intempo zahrnuje kuchařskou show během kreativní přípravy jídel středomořské kuchyně. V hotelovém fitness centru najdete i posilovnu s kardio stroji značky TechnoGym. Hosté mají přístup také do hotelové sauny a salonu krásy. Hotel se nachází 7 minut pěšky od monackého Národního muzea, 20 minut pěšky od Opery, 2 minuty pěšky od kongresového centra Grimaldi Forum a 35 km od letiště Cote d'Azur.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel poskytuje dětské postýlky s matrací a povlakem na matraci. Ložní prádlo, přikrývku a polštář si hosté musí přivézt vlastní. Platbu je třeba provést při příjezdu. Upozorňujeme, že při check-inu je třeba předložit platnou kreditní kartu použitou při rezervaci. Provádíte-li rezervaci za někoho jiného, ​​kontaktujte prosím hotel přímo a vyžádejte si pokyny k fakturaci pro třetí stranu.

 
 
facebook g+ twitter