Evropa > Monako > Monte Carlo > Hôtel Hermitage Monte-Carlo

Informace o Hôtel Hermitage Monte-Carlo

Vítáme Vás na stránce Hôtel Hermitage Monte-Carlo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Hermitage Monte-Carlo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Hermitage Monte-Carlo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Hermitage Monte-Carlo.

  • Hôtel Hermitage Monte-Carlo

Hôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermitage Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Hermitage Monte-Carlo
Ulice:  Square Beaumarchais
Město:  98000 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
8654 Kč
343 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní 5hvězdičkový Hotel Hermitage s výzdobou ve stylu Belle Époque sídlí v paláci uvedeném na seznamu monackých památek, 200 metrů od kasína Monte-Carlo. Nabízí zimní zahradu a wellness centrum o rozloze 7 000 m². Hôtel Hermitage poskytuje klimatizované a individuálně zařízené pokoje, vybavené dobovým nábytkem, minibarem a TV s plochou obrazovkou. Ze všech pokojů je výhled do zahrady, na město nebo na moře. Na vyžádání je k dispozici DVD přehrávač a videohry. V baru Crystal s koženými křesly si můžete vybrat z nabídky archivních vín a lihovin. V restauraci Vistamar s terasou s výhledem na přístav si můžete pochutnat na pokrmech gurmánské kuchyně. Bar Limùn podává čerstvé zákusky. V hotelu se můžete objednat na procedury s mořskou vodou, nebo si zajít do sauny či do fitness centra s panoramatickým výhledem na moře. V hotelové lobby je dostupné bezplatné Wi-Fi. Letiště v Nice je odtud vzdáleno 40 minut jízdy a na vyžádání je dostupná i doprava vrtulníkem. Hotel nabízí zdarma kyvadlovou dopravu na soukromou pláž.


Důležité informace

Restaurace Vistamar je v červenci a srpnu v době obědů zavřená. Při příjezdu obdržíte kartu, která vám poskytne volný vstup nebo slevu do zařízení provozovaných Société des Bains de Mer, včetně bezplatného vstupu do lázní Thermes Marins Monte-Carlo pod budovou Hôtel de Paris, přístupných výtahem. V případě delšího pobytu můžete být požádáni o přestěhování do jiného pokoje. Hotel si vyhrazuje právo strhnout z vaší kreditní karty cenu pobytu v plné výši. V případě neúspěšné operace bude vaše rezervace automaticky zrušena. Při příjezdu bude jako záruka rezervace na poskytnuté kreditní kartě provedena předběžná autorizace.

 
 
facebook g+ twitter